Przedstawiciele mobilni


R1-0  Przedstawiciel Handlowy Piotr Gil tel.509 516 066 , e-mail: p.gil@idmar.pl

województwo: mazowieckie


R1-1  Przedstawiciel Handlowy  Dariusz Mikołajczuk tel. 506 074 495 , e-mail: d.mikolajczuk@idmar.pl

województwo: podlaskie


R2-0  Przedstawiciel Handlowy Jakub Wawrzyniak tel. 695 894 006, e-mail: j.wawrzyniak@idmar.pl

województwa: wielkopolskie

 

R2-1  Przedstawiciel Handlowy Jakub Wawrzyniak tel. 695 894 006, e-mail: j.wawrzyniak@idmar.pl

województwa: lubuskie

 

R3-0  Przedstawiciel Handlowy  Monika Jonas  tel. 516 028 361, e-mail: m.jonas@idmar.pl

województwa: kujawsko pomorskie

 

R3-1  Przedstawiciel Handlowy  Monika Jonas  tel. 516 028 361, e-mail: m.jonas@idmar.pl

województwo:warmińsko mazurskie

 

R4-0  Przedstawiciel handlowy   tel. 61 898 24 29, e-mail:p.lewandowska@idmar.eu

województwa: zachodniopomorskie

 

R4-1  Przedstawiciel handlowy Alicja Bocheńska tel. 504 082 909 , e mail: a.bochenska@idmar.pl

województwa: pomorskie

 

R5-0  Przedstawiciel Handlowy  Sylwester Tomasik tel. 507 010 952, e-mail: s.tomasik@idmar.pl

województwa: dolnośląskie

 

R5-1  Przedstawiciel Handlowy  Sylwester Tomasik tel. 507 010 952, e-mail: s.tomasik@idmar.pl

województwo: opolskie

 

R6-0  Przedstawiciel Handlowy Marcin Adamczyk tel. 504 082 898, e-mail: m.adamczyk@idmar.pl

województwa: łódzkie

 

R6-1 Przedstawiciel Handlowy Marcin Adamczyk tel. 504 082 898, e-mail: m.adamczyk@idmar.pl

województwo: śląskie

 

R7-0  Przedstawiciel Handlowy Kamila Syrowy tel. 695 894 007, e-mail:  k.syrowy@idmar.pl

województwa: małopolskie

 

R7-1  Przedstawiciel Handlowy Kamila Syrowy tel. 695 894 007, e-mail:  k.syrowy@idmar.pl

województwo: podkarpackie

 

R8-0  Przedstawiciel Handlowy  tel. 506 183 201, e-mail:m.kitka@idmar.pl

województwa: lubelskie

 

R8-1  Przedstawiciel Handlowy 

tel. 506 183 201, e-mail:m.kitka@idmar.pl

województwa: świętokrzyskie

 

 

 

Copyright © 2009 - 2014 Idmar - Wszelkie prawa zastrzeżone.

IDMAR Centrala: ul.Główna 9a, 62-050 Mosina

tel. +48 61 813 63 44, fax: +48 61 819 19 66, email:handel@idmar.eu, www.idmar.eu