Przedstawiciele mobilni


R1-0
Przedstawiciel Handlowy Piotr Gil tel.509 516 066 , e-mail: p.gil@idmar.pl

województwo: mazowieckie

 

R1-1 Przedstawiciel Handlowy  BRAK HANDLOWCA 

województwo: podlaskie

 

R2-0 Przedstawiciel Handlowy Jakub Wawrzyniak tel. 695 894 006, e-mail: j.wawrzyniak@idmar.pl

województwa: wielkopolskie

 

R2-1 Przedstawiciel Handlowy Sebastian Niemier tel. 506 074 495, e-mail: s.niemier@idmar.pl

województwa: lubuskie

 

R3-0 Przedstawiciel Handlowy  Monika Jonas  tel. 516 028 361, e-mail: m.jonas@idmar.pl

województwa: warmińsko mazurskie, kujawsko pomorskie

 

R4-0 Specjalista ds handlowych Ryszard Palimąka tel. 504 082 896, e mail: r.palimaka@idmar.pl

województwa: zachodniopomorskie

 

R4-1 Specjalista ds handlowych Mariusz Hirsz tel. 504 082 909, e mail: m.hirsz@idmar.pl

województwa: pomorskie

 

R5-0 Przedstawiciel Handlowy  Sylwester Tomasik tel. 507 010 952, e-mail: s.tomasik@idmar.pl

województwa: dolnośląskie i opolskie

 

R6-0 Przedstawiciel Handlowy Marcin Adamczyk tel. 504 082 898, e-mail: m.adamczyk@idmar.pl

województwa: łódzkie, śląskie

 

R7-0 Przedstawiciel Handlowy Kamila Syrowy tel. 695 894 007, e-mail:  k.syrowy@idmar.pl

województwa: małopolskie, podkarpackie

 

R8-0 Przedstawiciel Handlowy Marcin Kitka  tel. 506 183 201, e-mail: m.kitka@idmar.pl

województwa: świętokrzyskie , lubelskie



Copyright © 2009 - 2014 Idmar - Wszelkie prawa zastrzeżone.

IDMAR Centrala: ul.Główna 9a, 62-050 Mosina

tel. +48 61 813 63 44, fax: +48 61 819 19 66, email:handel@idmar.eu, www.idmar.eu