Oferty pracy

Dołącz do nas już dziś

Dołącz do teamu IDMAR już dziś!

Aktualne oferty znajdziesz poniżej

Praca dla kobiet i mężczyzn.

Zadania:

– Kompletacja i kontrola zamówień
– Załadunek i rozładunek samochodów
– Rozmieszczenie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami
– Prace pomocnicze w dziale gospodarki magazynowej

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie – Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
– Rozwój kariery zawodowej – Miła atmosferę pracy w zgranym zespole

Mile widziane:
– Uprawnienia na wózki widłowe.

Osoby chętne do podjęcia pracy w naszej firmie zapraszamy do przesłania CV z podaniem preferowanego stanowiska na adres e-mail: aplikacje@idmar.pl

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z kontrahentami (kompleksowa obsługa –  kontakt telefoniczny i mailowy, ofertowanie, przygotowywanie dokumentacji, itp.)
  • Determinacja w osiąganiu celów,
  • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Zatrudnimy spawacza tlen/acetylen – MIGMAG.

Obowiązki
  • Spawanie,
Wymagania:
  • Uprawnienia spawalnicze.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu pracy,

Istnieje możliwość zatrudnienia osoby na emeryturze.

Obowiązki
  • Obsługa operacyjna procesów dystrybucji
  • Planowanie i organizacja transportu
  • Rozliczanie faktur transportowych,
  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji transportowej,
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi oraz z dostawcami pozostałych usług logistycznych
  • Generowanie dokumentów logistycznych
  • Współpraca z magazynem i innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie min średnie,
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne, solidność oraz dokładność,
  • Komunikatywność, konsekwencja w działaniu, sumienność, chęć uczenia się,
  • Nastawienie na realizację celów,
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach,