IDMAR Group

Nieprzerwanie od 1984 roku

Historia naszej firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się i nieprzerwanie trwa do dziś w Krośnie obok Poznania. To właśnie w tej małej wówczas miejscowości powstał Zakład Produkcyjno-Usługowy IDMAR

Firma IDMAR istnieje na rynku od 1984 roku. Założycielem jest Edmund Idkowiak który stworzył rodzinny biznes zaczynając produkcję armatury instalacyjnej z kilku osobowym zespołem. Poprzez ciągły i dynamiczny rozwój mała firma z siedzibą w Krośnie koło Poznania w krótkim czasie znacznie poszerzyła zakres swojej specjalizacji i portfolio produktów. Obecnie nasze fabryki posiadają jedne z najnowocześniejszych linii produkcyjnych i zatrudniają setki wykwalifikowanych pracowników. IDMAR Group oferuje gotowe rozwiązania techniki grzewczej i systemów instalacyjnych, ale i znacznie więcej. Wspólnie tworzymy produkty najwyższej jakości, dostosowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Przy pomocy wyspecjalizowanego personelu oraz inżynierów najwyższej klasy możemy pochwalić się nie tylko podążaniem za najnowszymi trendami, ale również kreowaniem nowości w branży. Nowoczesne rozwiązania i bogate doświadczenie to nasz największy atut. Nie boimy się żadnych wyzwań – jeśli poszukujesz gotowych rozwiązań dla instalacji w domu lub specjalistycznego produktu do zastosowań przemysłowych to trafiłeś pod właściwy adres.

Produkty IDMAR Group to kompleksowe rozwiązania dostosowane do wszystkich poziomów cenowych, występujące pod różnymi markami własnymi, tworzonymi od podstaw przez naszych inżynierów przy współpracy z klientami naszej firmy.

Zobacz jak produkujemy grzejniki
40lat
Naszej tradycji

IDMAR Group to marka z wieloletnią tradycją

od 1950 roku

Nasze doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty

TS_TS_f_4c
compass
ADRES FIRMY
IDMAR Group

Krosno, ul.Główna 9a,
62-050 Mosina